Výsledky závodního teamu SSC Karate Polák

Grand Prix Brno
3.10.2015, Brno

1. - Helena Baiblová (kata, starší žákyně)
2. - Pavla Borůvková (kata, starší žákyně)
3. - Tereza Kratochvílová (kata, starší žákyně)
2. - Jana Rálišová (kata, dorostenky)
3. - Kateřina Ištoková (kata, dorostenky)
1. - Jana Rálišová, Helena Baiblová, Tereza kratochvílová (kata team)
3. - Nicol Hanvaldová, Josef Polák, Kateřina Ištoková (kata team)

Přebory středočeského svazu karate
13.6.2015, Mladá Boleslav

1. - Kratochvílová Tereza (kata, starší žákyně)
1. - Tahadlová Kamila (kata, juniorky)
1. - Polák Josef (kata, žáci 8.-7.kyu)
1. - Poláková Alena (kata, masters ženy)
1. - SSC Česká Lípa (kata, DUO žákyně do 11 let)
1. - SSC Česká Lípa (kata, Team dorostenky)
1. - Strnad Ondřej (kumite, muži -60 kg)
1. - Moník Petr (kumite, muži -67 kg)
1. - Nikodým Luděk (kumite, muži nad 84 kg)
1. - Barešová Markéta (kumite, ženy -61 kg)
1. - Nikodým Luděk (kumite, masters OPEN)
2. - Polák Josef (kata, mladší žáci)
2. - Barešová Markéta (kata, ženy)
2. - Nguyen David (kata, žáci 8.-7.kyu)
2. - Třísková Anita (kata, žákyně 8.-7.kyu)
2. - Voržáček Stanislav (kumite, muži -84 kg)
2. - Nikodým Luděk (kumite, muži OPEN)
2. - Voržáček Stanislav (kumite, masters OPEN)
3. - Hanvaldová Nicol (kata, mladší žákyně)
3. - Poláková Alena (kata, ženy)
3. - Khanvaldová Nicol (kata, žákyně 8.-7.kyu)
3. - Polák Josef (kata, masters muži)
3. - SSC Česká Lípa (kata, DUO žáci do 11 let)


2. nejúspěšnější klub soutěže

Pohár nadějí
11.4.2015, Česká Lípa

1. - Polák Josef (kata ml.žáci 9 let)
1. - Hanvaldová Nicol (kata žákyně 10-11 let)
1. - Barešová Markéta (ženy U21)
1. - kata tým (ml.žákyně 10-12 let)
1. - kata tým (ml.žáci 10-12 let)
2. - Borůvková Pavla (kata st.žákyně 12-13 let)
2. - Černý Ondřej (muži U21)
2. - kata tým (žáci 10-12 let)
2. - kata tým (žákyně 13-14 let)
2. - modelové situace (žáci)
3. - Ištoková Katka (kata st.žákyně 12-13 let)
3. - Tahadlová Kamila (kata juniorky 16-17 let)
3. - modelové situace (žáci)
3. - modelové situace (žákyně 10-12 let)
3. - modelové situace (žákyně 13-14 let)
3. - Ištoková Katka (kumite, st.žákyně -42 kg)
3. - Barešová Markéta (kumite, ženy U21)


3. nejúspěšnější klub soutěže

Velká cena Turnova
21.2.2015

2.místo - Polák Josef (kata ml. žáci)
2. místo - Kopřivová Michala (kumite st. žákyně)
2. místo - Kašpar Jan (kumite muži +84 kg)
3. místo - Ištoková Katka (kata st. žákyně)
3. místo - Hanvaldová Nicol (kumite ml.žákyně)
4. místo - Kopřivová Michala (kata)
4. místo - Hanvaldová Nicol (kata)

Přátelský pohár
28.2.2015, Bílina

1. místo - Ježek Ladislav (kata ml. žáci)
3.místo - Bečák Roman (kata ml. žáci)
3.místo - Bárta David (kata ml. žáci)
4.místo - Červa Fanda (kata ml. žáci)


Chceš začít cvičit karate?

Přidej se k nám, nábor do všech oddílů probíhá celé září 2015.